Головна / Чоловік, жінка, сім'я / Чому хлопці втрачають інтерес до дівчат

Чому хлопці втрачають інтерес до дівчат

Поведінка твого молодого чоловіка останнім часом змінилася, і аж ніяк не в кращу сторону? Чому чоловіки спочатку активно домагаються, а потім втрачають інтерес? Які можуть бути причини? Все може бути чудово сьогодні, а завтра — він іде. Чудові вечори, спільні інтереси, почуття сильної прихильності, можливо, близькість, і раптом він зникає. Або буває так, що він був ідеальним, надійним, говорив тобі все, що ти хотіла чути, а потім раптом став холодним і далеким. Давай дізнаємося, що відбувається насправді.

interes1

Вони бояться відповідальності

Як кажуть, у чоловікові, насамперед, закладений «тваринний інстинкт самця» завойовувати нову самку». Гострі відчуття погоні генетично вкоренилися в чоловіках, і втеча – це частина погоні.

Хлопці сміливі, коли справа доходить до дурних трюків і перегляду фільмів жахів. Але як тільки мова заходить про відповідальність за серйозні стосунки, багато з них стають безпорадними. Деякі чоловіки розривають відносини з-за того, що не хочуть ухвалювати якісь рішення. І, знайомлячись з новою дівчиною, намагаються продовжити собі «безвідповідальний» період.

Він вже отримав все, що хотів

Чоловік — завойовник по своїй натурі. Він проявляє величезний інтерес до жінки в процесі боротьби за її серце. Йому необхідно бути впевненим у тому, що ти належиш тільки йому одному. Але після того як він домігся своєї мети, йому вже нічого не потрібно доводити. Тому деякі чоловіки знову вирушають на пошуки, щоб в черговий раз довести собі та іншим, який він привабливий.

Коли відносини розвиваються швидше, ніж очікує чоловік, це теж може налякати його. І перша реакція — бігти. Коли ти підпускаеш його до себе в більш повільному темпі, у вас є більше часу для спілкування, ви можете краще пізнати один одного. Спочатку все красиво і легко, а згодом з'являються якісь проблеми, які потрібно навчитися обговорювати і вирішувати. Тому не поспішай кидатися у вир з головою. Ніхто не повинен віддавати у відносинах всього себе відразу. Не підлаштовуйся під нього, зберігай інтригу, залишайся для нього загадкою.

Він «задихається» від твоєї уваги і турботи

Не попадися в пастку, кинувши все заради нього. Не живи його життям, у тебе повинні бути свої захоплення, свої інтереси. Чоловіки не терплять зайвого контролю і нав'язливості. Залиш йому його особистий простір, в якому він буде почувати себе комфортно без тебе (його хобі: риболовля, полювання, футбол з друзями тощо). Якщо позбавити його всього цього, він кине тебе знайде «ідеальну» дівчину.

Зупинись і поглянь на свої відносини з боку. Перш ніж щось робити, подумай, як це може відбитися на них.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість − = 4

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.