Головна / Догляд за зовнішністю / Чи варто купувати антибактеріальне мило?

Чи варто купувати антибактеріальне мило?

Антибактеріальне мило, ідеальний захист для вашої шкіри ... Як часто ми чуємо ці слова в рекламних роликах по телевізору і радіо. Майже у кожного у ванній є таке мило, все-таки реклама діє на підсвідомість. А чи насправді антибактеріальне мило виправдовує такі гучні слова про себе?

antibacterial- soap

Всі ці наполегливо розрекламовані властивості обумовлені наявністю всього двох активних засобів у складі мила. Це триклозан і триклокарбан. Принцип роботи триклозану грунтується на тому, що він не дозволяє утворюватися бактеріальній стінці, в результаті чого бактерія залишається беззахисною. Проблема в тому, що триклозан діє на всі без винятку бактерії, як на шкідливі, так і на корисні.

Буває так, що триклозан провокує алергію. Крім усього іншого, результати деяких досліджень показали, що часте використання мила з триклозаном може стати причиною порушення гормонального фону.

Триклокарбан частіше використовується в рідкому милі. Він теж зовсім не так безпечний, як стверджує нав'язлива реклама. Якщо зовсім лякати читача, то бували випадки виникнення ракових пухлин і порушень репродуктивної здатності.

Ці речовини не дуже добре змиваються водою, тому не виключено їх потрапляння в їжу. І все одно, ми продовжуємо користуватися антибактеріальним милом. Чому? По-перше, це дія реклами, по-друге, так зване «стадне почуття», старання бути як усі. Є певні рекомендації для тих, хто постійно користується антибактеріальним милом.

— Намагайтеся мити цим милом тільки руки, а не все тіло. Так ви убезпечите себе від того, що всі корисні бактерії на вашому тілі втратять свої властивості.

— Не тримайте руки в милі більше, ніж півхвилини.

— Намагайтеся не користуватися антибактеріальним милом постійно, чергуйте його з звичайними засобами.

— Ретельно змивайте залишки такого мила з шкіри.

Виходить. що використання антибактеріального мила може приносити як шкоду, так і користь, все залежить від правильності його застосування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × 3 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.