Головна / Різне / Чи варто довіряти ворожінням на картах Таро?

Чи варто довіряти ворожінням на картах Таро?

Ворожіння, передбачення ... Людина здавна намагається заглянути в майбутнє, підняти його завісу і хоч одним оком поцікавитися про те, що його чекає. Одним з провідників у світ незвіданого є карти Таро. Але чи варто довіряти тому, що вони «говорять»?

taro

Почнемо з того, що ворожити на Таро-колоді може далеко не кожен. Для цього потрібні певні здібності, трансцендентальне, містичне сприйняття світу, певні знання і вміння трактувати.

Трактування — найважливіше в картах. Саме від нього залежить, з яким результатом піде людина від ворожки.

Суть карт Таро полягає в мініатюрах, зображених на них — символічних малюнках, арканах. Так само як і в астрології, в них зашифровані певні закономірності взаємодії енергій. Ступінь точності цих малюнків — вельми умовна. Тому що будь проблемна ситуація в житті, з якою людина приходить до ворожки — це цілий процес, що має свою передісторію і декількох дійових осіб. Тому однозначно спрогнозувати ситуацію, без знання того, хто така людина, що прийшла за ворожінням, та що відбувається в її світі — неможливо.

Ворожіння посилюється ще й очікуваннями, що людина, якій ворожать, покладає на того, хто ворожить. Адже, як правило, щасливі люди, яких все влаштовує у своєму житті, по ворожкам не ходять. Приходять від відчаю, від безвиході. Коли заплуталися, зайшли в глухий кут, не знають, що робити. І від відповіді ворожки іноді залежить мало не людське життя. Спробуй сказати щось погане, коли на тобі — така відповідальність.

З іншого боку, справжня ворожка ніколи не говорить вголос, якщо бачить щось трагічне або неприємне. Тому що Таро — це не вердикт. Це — просто аналіз поточної ситуації, рада, до якої можна і не прислухатися. Тому, якщо розклад не збігся з власними припущеннями і очікуваннями — не біда. Таро — це просто попередження про можливий хід подій, але кожна людина — сама коваль свого щастя.

Замислюючись про підглядання в майбутнє за допомогою карт, потрібно брати до уваги кілька чинників:

  • Самому собі гадати не можна. Інформація буде не правдива.
  • Не можна ворожити в засмучених почуттях або в стані емоційного підйому. Оскільки таролог читає інформацію з карт за допомогою ворожіння, його внутрішній стан впливатиме на розклад. Гадати потрібно в стані спокою, не будучи стурбованим якими-небудь тривожними думками або переповненим почуттями.
  • Бувають моменти, коли карти не бажають говорити. У такому випадку ворожіння потрібно перенести. "Гвалтувати» карти не можна, тому що вони, знову-таки, почнуть брехати. А особливо вразливі натури можуть сприйняти розклад за чисту монету і дуже засмутитися (якщо не наробити дурниць).
  • Якщо вже й вирушати гадати, то тільки до професіонала. Тому не варто звертатися за ворожінням до тих, чиї оголошення рясніють в газетах та Інтернеті. І вже точно не варто довіряти онлайн-ворожінням.

Гадати або не гадати на Таро — особиста справа і питання віри кожного. Але довіряти їм? ... Уявіть ворожіння на картах як пораду незнайомої людини в транспорті. Ви можете її вислухати і в чомусь навіть погодитися, але чи може стороння людина краще знати, що вам робити, ніж ви самі? Ось і відповідь на питання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три × 7 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.