Головна / Різне / Безсоння о третій годині ночі – феномен сну

Безсоння о третій годині ночі – феномен сну

Безсоння триває приблизно дві години і людина знову засинає.

Це є Тріада сну:

  • Ви спите приблизно три години, прокидаєтеся і пильнуєте приблизно дві години, потім ще спите три години.

Протягом цих двох годин, людиною опановує занепокоєння і турбують негативні думки з приводу її життя і оточуючих її людей.

Людина в цей період часу обтяжена думками, невдоволенням певними людьми або турбується за своїх близьких, малюючи не дуже приємні картини.

А також людина турбується про те, що її чекає в майбутньому, як завтра пройде зустріч і все це в негативному плані.

Якщо Ви прокидаєтеся о третій годині ночі, це ознака того, що Ви володієте високими вібраціями, і тут нічого не зміниш...

Страждаючи від безсоння, посеред ночі Ви входите в стан розширеної свідомості, самі того не розуміючи.

Саме в цьому стані здатність людини перетворювати думки в реальність збільшуються і посилюються. В період часу з трьох годин ночі до п'ятої години ранку, Ви можете створювати свою реальність, стежте за своїми думками і за тим, що Ви створюєте.

Замість того, щоб турбуватися і виражати невдоволення про когось або про щось, почніть думати про приємне, якщо у Вас є мрія, уявіть її, як ніби вона вже здійснилася, намалюйте в розумі райдужні картини, уявіть себе радісним і щасливим; якщо хтось хворий або загруз у проблемах, уявіть цю людину радісною, щасливою і здоровою.

Проведіть цей час плідно для себе, тому що в цей проміжок часу Ви реально створюєте те, що Вам хотілося б, саме в цей період часу прояв Ваших думок в реальності — посилюється.

Якщо Вас будуть відвідувати негативні думки і Ви будете посилено думати про погане — саме це Ви створите в своєму житті, якщо Ви будете чого боятися, Ви створите саме те, чого боїтеся.

Людина, що підвищує свої вібрації, стає схожою на своє Вище Я.

Іноді такі люди, прокидаючись серед ночі, відчувають моторошний страх від того, що в кімнаті хтось є і навіть можуть відчувати чийсь дотик, але озираючись назад, нікого не бачать.

Не бійтеся, це навколо Вас знаходяться ті сутності, які допомагають Вам і люблять Вас, Ваш страх походить від того, що Ваша енергія нижче енергії сутностей, так і повинно бути.

Люди з високими вібраціями менше їдять і швидко насичуються, відчувають, що Земля і рослинний світ, ґрунт — володіють свідомістю.

Все це ознака того, що Ви володієте високими вібраціями, близькими до вібрацій Ангелів.

Люди з високими вібраціями приваблюють не тільки білих ангелів, але і сірих і чорних теж.

Якщо ви не хочете в даний момент ні з ким спілкуватися з вищих сутностей — закрийтеся. Дехто користується давнім слов'янським обрядом «закриття» — треба лежачи на ліжку у напівдрімоті закривати кімнату у шести площинах — чотири стіни, підлога і стеля, подумки малюючи на площинах хрест і твердо подумки казати — не входити!

Володійте своїми здібностями на благо собі і простору.

А можливо у вас просто безсоння — тоді вам допоможуть ось такі маленькі поради.

Щоб нормалізувати сон, раджу виробити ритуал відходу до сну, дотримуватися який треба постійно, а виключення робити якомога рідше:

  • лягайте спати і вставайте завжди в один і той же час;
  • перед сном провітрюйте спальню, а ще краще — залиште кватирку відкритою на ніч;
  • спокійна прогулянка перед сном, тепла ванна, душ, допоможуть розслабитися, налаштуватися на відпочинок;
  • не дивіться довго телепередачі, краще візьміть в руки улюблену книгу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − = два

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.