Головна / Дім, квартира, дача / Абажур з одноразових тарілок

Абажур з одноразових тарілок

З одноразових тарілок вийде такий абажур, що відразу і не скажеш, що він зроблений своїми руками!

Одноразовий посуд здається мені дуже незручним – тарілки згинаються до такої міри, що їжа так і норовить втекти, а одноразовими ножем і виделкою складно щось розрізати або проколоти. Але ситуація змінюється, якщо використовувати одноразовий посуд не за прямим призначенням.

Отже, якщо старий абажур порвався, надколовся або просто набрид, але з об'єктивних причин в даний момент вам не придбати новий (або навіть новий світильник), можна декорувати його дуже дешево і оригінально одноразовими тарілками.

Увага! Даний спосіб обробки абажура підійде переважно для абажурів циліндричної форми (ну або конусоподібної).

Для декорування абажура вам знадобляться одноразові паперові тарілки (точна кількість залежить від розмірів абажура), гарячий клей, лінійка, олівець, ручка, паста в якій закінчилася, або ніж.

Порядок виконання роботи:

    1. Кожну тарілку розділіть навпіл тонкою олівцевої рисою. Від неї направо і наліво відступаємо за 3-5 мм і проводимо лінії, за якими тарілки треба скласти. Щоб тарілка слалася точно по лініях, варто ці лінії проводити ручкою в якій закінчилася паста, гарненько натискаючи на неї. Цю ж операцію можна зробити ножем, кінчиком ножа надрізуючи тарілку до половини товщини (але якщо ви раніше не тренувалися у такій операції, є ризик зіпсувати кілька тарілок).
    2. Тарілки приклеюємо до старого абажура щільно поруч один з одним. Абажур готовий!

    Корисна порада: якщо висота абажура помітно менше діаметру тарілки, то кожну тарілку доведеться трохи зменшити обрізавши край. Для абажурів, висота яких трохи більше діаметру тарілки, такий спосіб теж підійде, якщо ви придумаєте як декорувати виступаючий край абажура.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири − = 2

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.