Головна / Авто та мото техніка / 5 автоміфів з бойовиків від «Руйнівників легенд»

5 автоміфів з бойовиків від «Руйнівників легенд»

Напевно, немає такого бойовика, у якому головний герой не ганяв би по місту на розкішному «Бьюику», не стріляв у бензобак з 300 метрів і не ховався за дверима авто від куль. Настав час розвінчати деякі голлівудські автоміфы.

1. Якщо куля проб'є бензобак, він неодмінно вибухне.
Міф був спростований під час експерименту зі звичайною кулею. При використанні трасуючoго набою дійсно вибухнув бензобак. Але Стетхем зі звичайного пістолета стріляв, чи не так?

2. Двері автомобіля можуть захистити в перестрілці.
Кузов автомобіля виготовлений з тонкого металевого листа, не здатного зупинити навіть звичайну кулю. Так само безпорадні і панелі внутрішньої обшивки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3. Людина може покинути  машину після того, як вода зовні покриє скло.
На жаль, це не так. Тиск води на двері автомобіля дуже високий, відкрити їх зсередини неможливо. З-за тиску у вас не вийде навіть опустити скло ручкою або електромотором. Треба дочекатися поки салон заповниться і тиск більш менш вирівняється.

4. Поліцейський радар можна обдурити, якщо помістити під лобове скло компакт-диск.
Ні звичайний CD, ні дзеркальний диск на даху, ні будь-яке покриття автомобіля фольгою не змогли притупити пильність радар-детектора.

5. Якщо під час заправки авто розмовляти по мобільному телефону, може статися вибух.
Експериментально доведено, що працюючий телефон не може призвести до вибуху, навіть будучи оточений бензиновими парами в концентрації, достатній для запалення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 3 = п'ятнадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

.